Reportáže

Příspěvky

Církvické mládí dalo hráčům z Lorce lekci z produktivity

29. 9. 2010

Církvice  Málo povedený zápas má po středě 29. září za sebou dvojka starší přípravky Sparty ČKD Kutná Hora. V Církvici zcela zbytečně prohrála o pět gólů.

Celý příspěvek | Rubrika: Reportáže | Komentářů: 0

Sparta předvedla ukázněný fotbal, Rataje neměly šanci

18. 9. 2010

Kutná Hora - Mistrák s týmem z Ratají byl jednostranným bojem našeho týmu na polovině soupeře.

Chotusice neměly v Lorci nárok, hrálo se na jedné polovině hřiště

16. 9. 2010

Kutná Hora – Jednoznačný průběh mělo mistrovské utkání starší přípravky mezi „dvojkou“ kutnohorské Sparty a Chotusicemi, které se hrálo ve čtvrtek 16. září v Lorci.

Pohár OFS Záboří n/Labem

15. 9. 2010

Záboří nad Labem – Souboj se soupeřem se proměnil v souboj s terénem. Kombinační hra naší Starší přípravky "A" slavila na půdě soupeře uspěch 10:2.

Celý příspěvek | Rubrika: Reportáže | Komentářů: 2

Za Spartu dávali góly hlavně Jakubové, dohromady třináct

12. 9. 2010

Záboří nad Labem - Suverénně začal tým kutnohorské starší přípravky Sparta ČKD Kutná Hora "2" mistrovský ročník 2010/2011. Na hřišti v Záboří nad Labem vstřelil patnáct gólů.

Pohár OFS Křesetice aneb na Spartě se dařilo.

9. 9. 2010

Kutná Hora - V pošmournou středu se starší přípravka Sparta ČKD Kutná Hora "1" utkala s týmem Křesetic na domácí půdě. A nutno říci, že se dařilo.

Sparta dotáhla třígólovou ztrátu, ale stejně vyšla bodově naprázdno

5. 9. 2010

Kutná Hora - Poprvé pod taktovkou nového trenéra Josefa Hájka nastoupila starší přípravka Sparty ČKD Kutná Hora v sobotu 4. září k premiéře mistrovského ročníku 2010/2011, který se bude hrát podle pozměněných pravidel. Jen pro zajímavost: hraje se na třetiny po patnácti minutách, zhruba na čtvrtině hřiště a v počtu 5+1.