Jdi na obsah Jdi na menu
 


Církvické mládí dalo hráčům z Lorce lekci z produktivity

29. 9. 2010

Církvice  Málo povedený zápas má po středě za sebou dvojka starší přípravky Sparty ČKD Kutná Hora. V Církvici zcela zbytečně prohrála o pět gólů.

CÍRKVICE – KUTNÁ HORA 8:3 (3:0, 3:1, 2:2)

Samotný úvod zápasu se odehrál v režii hráčů Sparty, ovšem poté, co neproměnili tři vyložené šance, začal úřadovat domácí tým. Do konce první třetiny vystřelil třikrát mezi tyče a pokaždé z toho byl gól.
 
Kutnohorský trenér o přestávce v kabině zvýšil hodně hlas, ale až zase tolik to nepomohlo. Domácí na začátku prostředního dějství pokračovali ve skvělé produktivitě a vsítili další dvě branky, čímž bylo o vítězi tohoto duelu prakticky rozhodnuto. Až potom se trefili také hosté.
 
Výsledkově vyrovnaná byla až závěrečná třetina, ovšem to už bylo dávno o osudu utkání rozhodnuto.
 
„Pokud kluci zápas odchodí, nemohou pomýšlet na lepší výsledek. Pár náznaků bojovnosti tam sice bylo, ale jednalo se o hodně slabý odvar. S výkonem mužstva tentokrát nemohu být vůbec spokojený,“ rozčiloval se na adresu svých svěřenců kutnohorský kouč Josef Hájek.
 
Branky: Para 4, Černý 3, Vocl – Lenk, Čermák, Dušek. Rozhodčí: Hruška (Církvice). Bez karet. Diváků: 10.
 
Církvice: Brož – V. Čermák, Vocl, Vácha, Budínek, Para, Švajcr, Málek, Černý. 
 
K. Hora: Šimon – V. Flaška, Lenk, Dušek, Antoš, J. Čermák, Š. Flaška. Od 31. min. nahradil Šimona v bráně Š. Flaška. (lh)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář