Jdi na obsah Jdi na menu

Derby Kutná Hora vs.Kaňk 14.5.2011

17. 5. 2011

V sobotu 14. května 2011 sehrála starší přípravka „B“ derby s Kaňkem.

Od začátku zápasu hráli kluci hezký fotbal plný krásných kombinací. Soupeře přehrávali od prvních minut zápasu. V půlce první třetiny se podařilo využít jednu z mnoha šancí ke vstřelení vedoucího gólu. Na konci první třetiny padl ještě jeden gól. První třetina skončila naším vítězstvím 2:0.

Ve druhé třetině pokračoval zápas ve stejném herním stylu, což vedlo k postupnému navýšení skóre na 6:0. Na konci druhé třetiny soupeř vstřelil gól a upravil konečné skóre po druhé třetině na 6:1.

Ve třetí třetině jsme měli zápas pevně ve své režii a pokračovali v pěkných akcích.

Z těchto mnoha akcí se podařilo vstřelit ještě dva góly a tím zakončit účet zápasu na konečných 8:1.

Sestava: Antoš, Kurka, Smetana, V. Flaška, Š. Flaška, Pekov, Dušek, Beneš, Uher.

Střelci: Kurka 4, Uher 2, Beneš 2.(jak)