Jdi na obsah Jdi na menu
 


Experimenty v sestavě vyšly, skóre ještě více narostlo

Zruč nad Sázavou  Zvesela se z fotbalového výletu do Zruče nad Sázavou vracela jednička starší přípravky Sparty ČKD Kutná Hora. Aby ne, když ve středu 6. října nastřílela soupeři devatenáct gólů.

ZRUČ NAD SÁZAVOU – KUTNÁ HORA 5:19 (1:6, 3:6, 1:7)
 
Ačkoliv výsledek napovídá, že se jednalo o jednoznačné utkání, úplně tomu tak nebylo. Domácí nebyli úplně bez šancí, ale na jejich kopačky se přilepila střelecká smůla, vždyť asi šestkrát rozezněli brankovou konstrukci.
 
Kutnohorské naděje dokonce vstřelily dvacet gólů, ovšem obránce Ondřej Pekov hlavičkoval při rohovém kopu soupeře nešťastně do vlastní brány. „Nevadí, to se někdy stává,“ utěšoval svého svěřence asistent trenéra Luboš Hájek, který mužstvo vedl za pracovně zaneprázdněného bratra Josefa.
 
„Je otázka, jak by naše hra vypadala proti silnějšímu soupeři, ale jinak musím říct, že jsem byl s výkonem celého mužstva spokojený. Klukům se dařilo vytvářet si po kombinačních akcích šance a také je proměňovat. Bylo vidět, že chtějí hrát všichni. Ale zase až tak super to nebylo, protože jsme zbytečně inkasovali tři góly poté, co kluci nedokázali odkopnout míč včas do bezpečí,“ konstatoval po utkání Luboš Hájek.
 
„Paradoxně jsme nejlepšího skóre dosáhli v poslední patnáctiminutovce, kdy už jsem experimentoval se sestavou,“ poznamenal asistent trenéra. Například brankář Matěj Kamenář projevil přání zahrát si v poli, tak si premiéru mezi tyčemi dobrovolně odbyl Saša Prchal.
 
Branky: T. Toman 2, Arnolt, Procházka, vlastní – Müller 6, Prchal 5, Šedivec 3, Jiřík 2, Pekov, Tesař, Uher. Rozhodčí: Váňa (Zruč n. S.). Bez karet. Diváků: 15.
 
K. Hora: Kamenář – Jiřík, Smetana, Uher, Prchal, Müller, Pekov, Tesař, Šedivec. Od 31. min. nahradil Kamenáře v bráně Prchal. (lh)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář