Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovský zápas Sokol Kaňk - Sparta ČKD Kutná Hora "2"

9. 10. 2010

Kutná Hora  Již třetí prohra v řadě "dvojky" starší přípravky Sparta ČKD Kutná Hora, sice ukázala stále trvající problémy v zakončování před brankou soupeře, ale také velké odhodlání hráčů bojovat do poslední minuty. Dne 9.10. 2010 jsme poprvé padli na půdě Sokolu Kaňk 8:3.

Odhodlání bojovat  a to že jim osud utkání není lhostejný se ukázalo hlavně  v druhé a třetí třetině zápasu. Po zápase měl nový asistent  trenéra Jan "Káďa" Kalfiřt pohovor s hráči, kde s přítomným vedoucím týmu Tomášem Peleškou, navrhli řešení jak prolomit a vyřešit problémy. Hráči uznali svoje chyby a slíbili, že se je budou snažit odstranit či minimalizovat. Hlavní je, že v družstvu panuje dobrá atmosféra a heslem "co nás nezabie, to nás posílí", se přípraví na následující týdení tréninkový cyklus, který vyvrcholí mistrovským zápasem dne 16.10. 2010 doma s VRDY, taky i na možný turnaj dne 17.10. 2010, který se s největší pravděpodobností uskuteční v Lysé nad Labem.

SOKOL KAŇK - KUTNÁ HORA -  8:3

Branky : Kolůvek J., 6x, Pekař 2x  - Dušek J., 2x, Krištofík A., 1x Rozhodčí: Kolůvková (Kaňk). Bez karet. Diváků: 15.

K. Hora: Antoš J., – Flaška Š., Flaška V.,Krištofík A., Linhart  M., Dušek J., Šimon O., Lenk D., (tp)