Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovský zápas St.přípr."A" 14.5.2011

17. 5. 2011

V sobotu 14. května 2011 zavítal k dalšímu mistrovskému zápasu do Lorce soupeř ze Suchdola.

Kluci od prvních minut soupeře přehrávali krásnými kombinacemi. Po jedné z těchto akcí byla odpískána hra rukou v pokutovém území a nařízena penalta, jejíž exekuce se ujal náš brankář a bez problému ji proměnil. Poté se hra vyrovnala a soupeř vstřelil vyrovnávací gól. Chvíli na to se povedlo klukům vstřelit opět vedoucí gól. Po vstřelení vedoucího gólu kluci trochu polevili a soupeř toho využil a srovnal skóre na dílčích 2:2 po první třetině.

Na začátku druhé třetiny kluci pokračovali v trochu laxní hře a soupeř toho využil ke vstřelení vedoucího gólu. Poté kluci zabrali a podařilo se jim skóre otočit třemi rychlými góly ve svůj prospěch. Na konci druhé třetiny soupeř vstřelil kontaktní gól na 5:4.Druhou třetinu jsme vyhráli 3:2.

Na začátku třetí třetiny kluci vstřelili tři rychlé góly a strhli vedení na svou stranu.Na konci třetí třetiny soupeř už jenom dokázal zkorigovat skóre na konečných 8:5.Třetí třetina skončila naším vítězstvím 3:1.

Sestava: Kamenář, Šedivec, Müller, Čermák, Lenk, Prchal, Tesař.

Střelci: Prchal 3, Čermák 2, Kamenář 1, Tesař 1, Müller 1.(jak)