Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovský zápas St.přípr."A" 8.5.2011

16. 5. 2011

V neděli 8. května 2011 hrála starší přípravka „A“ své mistrovské utkání také na hřišti v Čáslavi.

Hned v první minutě se kluci ujali vedení. Po vstřelení vedoucí branky však trochu polevili, což vedlo ke vstřelení vyrovnávací branky soupeře. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou s řadou pěkných šancí na obou stranách. Dokázal toho ale využít pouze soupeř ke vstřelení vedoucí branky.První třetina skončila vítězstvím domácích 2:1.

Hned po začátku jsme vstřelili vyrovnávací branku na 2:2. Po vstřelení vyrovnávací branky kluci opět polevili a domácí na konci druhé třetiny otočili opět skoré ve svůj prospěch. Druhá třetina skončila 1:1.

Začátek třetí třetiny byl stejný jako předchozí, vstřelili jsme rychlý gól a srovnali opět skóre. Po této vstřelené brance přestali kluci plnit pokyny trenéra, čehož soupeř využil ke vstřelení dalších gólů a otočení skoré ve svůj prospěch, k celkovému vítězství 6:3.

Sestava: Kamenář, Kosprd, Smetana, Dušek, Prchal, Šedivec, Tesař.

Střelci: Tesař 2, Dušek 1. (jak)