Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovský zápas St.přípr."B" 8.5.2011

16. 5. 2011

V neděli 8. května 2011 zavítala starší přípravka „B“ k dalšímu mistrovskému utkání do Čáslavi.

Od prvních minut utkání měli kluci převahu, z čehož vyplynulo rychlé vedení. Vedoucí gól padl již v první minutě utkání. Po vstřelení gólu pokračovali kluci v hezkých kombinacích, což vedlo ke vstřelení dalších gólů a navýšení skóre. Po vstřelení rychlých gólů kluci polevili, čehož soupeř využil ke vstřelení branek a zkorigování skóre na konečných 3:5 po první třetině.

Od začátku druhé třetiny se hra vyrovnala a padlo po jednom gólu na každé straně. Druhá třetina skončila 1:1.

Třetí třetina pokračovala ve stejném stylu jako druhá. Šance byly na obou stranách, ale už se ujala jenom jedna v náš prospěch. Třetí třetinu jsme vyhráli 1:0 a konečné skoré bylo 7:4 pro nás.

Sestava: Smetana, Kurka, Dušek, V. Flaška, Š. Flaška, Pekov, Beneš, Uher.

Střelci: Kurka 4, Uher 2, Dušek 1.(jak)