Jdi na obsah Jdi na menu

Po nadějném úvodu přišel kolaps ve druhé třetině

23. 4. 2011

Rataje nad Sázavou - V sobotu 23. dubna 2011 sehrála starší přípravka A první jarní mistrovské utkání v Ratajích nad Sázavou.

RATAJE NAD SÁZAVOU – KUTNÁ HORA 8:6

Za krásného jarního počasí začali kluci krásnou hrou, plnou povedených kombinací, díky kterým vedli po první třetině 4:1.

Druhou třetinu kluci začali ve stejném tempu jako první třetinu, pokračovali v krásných kombinacích, které ale nedokázali využít ke vstřelení dalších branek. Od půlky druhé třetiny se začalo projevovat teplé počasí a možnost střídání pouze jednoho hráče, což dokázaly Rataje využít ve svůj prospěch ke srovnání skóre a po dalších pár minutách dokonce k otočení skóre ve svůj prospěch. Dostali jsme pár laciných gólů z půlky hřiště po špatném obsazování protihráčů.

Ve třetí třetině se naše hra zlepšila, obsazovali jsme dobře hráče a neumožňovali jsme střely z větších vzdáleností, což vedlo ke vstřelení branek a snížení skoré na 8:6. Měli jsme ještě pár pěkných šancí, ale už jsme nedali žádný další gól. Proto zápas skončil vítězstvím soupeře 8:6.

Branky: Šedivec 3, Müller 2, Prchal 1.

K. Hora: Kamenář - Tesař, Lenk, Kosprd, Müller, Prchal, Šedivec. (jak)