Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proti Malešovu to zase nevyšlo, i když úvod byl výborný

2. 6. 2011
Kutná Hora - Přes vydařený začátek utkání ve čtvrtek 2. června v předehrávce 18. kola nenašla kutnohorská starší přípravka A recept na vítězství nad Malešovem.
 
KUTNÁ HORA – MALEŠOV 3:7 (2:0, 1:3, 0:4)
 
Domácí začali velmi aktivně a díky brankám Dominika Tesaře a Jakuba Müllera se brzy ujali dvougólového vedení, které vydrželo do začátku druhé třetiny.
 
V ní sice hosté v rozmezí jedné minuty vyrovnali, ale Spartu poslal po vydařené přihrávce Dominika Tesaře přes celé hřiště opět do vedení Saša Prchal. Ale to bylo ze strany kutnohorského týmu překvapivě všechno.
 
Ve zbytku utkání už góly střílel jenom Malešov, přičemž do konce druhé patnáctiminutovky vyrovnal, aby v závěrečném dějství své dílo zkázy dokonal.
 
„Začali jsme výborně, ale postupem času přišel útlum v herním projevu a hlavně zbytečné ztráty míče a nepřesné přihrávky v obranné fázi. Soupeř převzal v závěrečné třetině iniciativu také díky střídání v našem mužstvu,“ ohlédl se za utkáním kutnohorský trenér Josef Hájek.
 
Branky: Tesař, Müller, S. Prchal – Dolejší 3, V. Prchal 2, D. Němec, Čermák. Rozhodčí: L. Hájek (K. Hora). Bez karet. Diváků: 35.
 
K. Hora: Kamenář – Tesař, Kosprd, S. Prchal, Müller, Šedivec, Lenk, J. Čermák, Rezler, Moc, Hájek. Trenér Josef Hájek.

Malešov: Bednář – Němec, Basl, Kepka, Krtil, Dolejší, V. Prchal, Duras, D. Čermák, Douda. Trenér Libor Bednář. (lh)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář