Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sparta předvedla ukázněný fotbal, Rataje neměly šanci

18. 9. 2010

Kutná Hora - Mistrák s týmem z Ratají byl jednostranným bojem našeho týmu na polovině soupeře. 

Krásné počasí přálo tomuto kolu mistrovské soutěže. Po trochu uspěchaném zahájení zápasu rozhodčím, kdy nebyl ani prostor na pořádné rozcvičení obou týmů, jsme se ujali vedení krásnou kombinací před soupeřovou brankou. A v tomto duchu se odvíjely i všechny tři třetiny.

 

Kluci hráli s hlavou nahoře a krásné přihrávky do běhu nebraly konce. Způsob naší hry si pochvaloval i trenér Hájek:

 

„Tentokrát jsem spokojen i s předvedenou hrou. Kluci se snažili hrát kombinační fotbal, hráli pro tým a ne na sebe. A škoda těch tutovek. Dnes musím hlavně pochválit D. Smetanu, který v obraně zahrál velmi dobře, jen tak dál.“

 

Ano - škoda těch tutovek – naše útoky měli střídavou úspěšnost a díky tomu skóre nebylo ještě o polovinu větší v náš prospěch.

 

V obraně jsme se soustředili na jediného nebezpečnějšího útočníka soupeře, který se prezentoval nádherným sólem se zakončením do naší sítě. Naštěstí jen jednou. Volné míče v obraně totiž zametal Dominik s vysokou precizností a nedal tak šanci soupeři aby zápas zdramatizoval.

 

V poslední třetině již byla vidět naše jistota ve hře korunovaná „mazáckými“ dorážkami před odkrytou bránou soupeře. Je třeba vyzdvihnout také naši důslednost v útoku, kdy nejméně třetina našich úspěchů byla právě díky dorážkám.

 

AP

 


Zápis:

Kutná Hora          Rataje n/Sázavou     9:2   (2:0,3:1,4:1)

Sestava : Kamenář, Smetana, Kosprd, Uher, Prchal, Müller, Jiřík, Pekov, Šedivec

Góly: Šedivec 3x, Uher 2x, Prchal 2x, Müller 2x

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář