Jdi na obsah Jdi na menu

Kutnohorská mašina se po zimě rozjížděla hodně pomalu

8. 4. 2011

Malešov, Kaňk - Příprava starší přípravky Sparty ČKD Kutná Hora na jarní část mistrovské sezony 2010/2011 vyvrcholila dvěma přátelskými zápasy v rozmezí dvou dnů. Ve čtvrtek 7. dubna se hrálo v Malešově, v pátek 8. dubna na Kaňku.

V obou duelech měl trenér k dispozici dostatek hráčů, a tak se vždy po deseti minutách střídaly dvě kompletní šestky.

Nástup do utkání měl vždy lepší soupeř. Zatímco v Malešově (hrálo se 4x 20 minut) už kutnohorští hráči gólové manko nedohnali, na Kaňku (hrálo se 3x 20 minut) se po zlepšené hře a bojovném výkonu podařil výsledkový obrat.

MALEŠOV – KUTNÁ HORA 9:7
branky K. Hory: Müller 3, Tesař 3, Beneš.
sestavy: Antoš – Pekov, V. Flaška, Beneš, Š. Flaška, Smetana. Kamenář – Lenk, Prchal, Tesař, Müller, Šedivec. Střídal: Hájek. Trenér J. Hájek.

KAŇK – KUTNÁ HORA 6:10
branky K. Hory: bude doplněno
sestavy: Šimon – Lenk, Šedivec, Prchal, Kamenář, Müller. Antoš – Pekov, V. Flaška, Beneš, Dušek, Tesař. Střídali: Š. Flaška, Hájek. Trenér J. Hájek. (lh)