Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prověrka na víkendové zápasy se moc nepovedla

21. 4. 2011

Kutná Hora - První den velikonočních prázdnin využili fotbalisté starší přípravky Sparty ČKD Kutná Hora k prověrce na víkendová mistrovská utkání. Ve čtvrtek 21. dubna přivítali v Lorci čáslavskou rezervu. Hrálo se 3x 20 minut.

Místo dolaďování formy to ale spíš vypadalo, jako by někteří byli poprvé na hřišti. První gól V. Šedivce sice mohl vnést do jejich hry klid, ovšem opak byl pravdou. Střelec úvodní branky své další šance neproměnil, a když ho napodobili i jeho spoluhráči, převzal iniciativu soupeř.
 
Ten měl také blíže k vítězství, ale o remízu 3:3 se nakonec po chybě čáslavského brankáře postaral střelou z dálky D. Kosprd. Ještě zbývá dodat, že střelcem druhé branky Sparty byl J. Müller.
 
Jak podotkl trenér J. Hájek v kabině po skončení zápasu, předvedená hra jeho svěřenců snad byla dostatečným varováním před duelem v sobotu v Ratajích nad Sázavou a v neděli v Chotusicích.
 
KUTNÁ HORA - ČÁSLAV B 3:3
branky K. Hory: Šedivec, Müller, Kosprd.
sestava: Antoš, Kamenář – Beneš, Dušek, Kosprd, Lenk, Müller, Pekov, Prchal, Smetana, Šedivec, Šimon, Tesař, Hájek. Trenér J. Hájek. (lh)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář