Jdi na obsah Jdi na menu

Hodnoceni podzimní části Ml.žáků

31. 12. 2011

Podzim 2011 mladších žáků Sparty Kutná Hora B pohledem trenéra

Se silnými mužstvy jsme sice uhráli jenom jeden bod, ale se slabými soupeři jsme vyhrávali.

Doma jsme hráli se skóre 19:12 a získali 7 bodů. Venku jsme na tom byli o 1 bod méně a skóre bylo pasivní 13:17.

Góly vstřelili:

Krulišová 9x ,Dušek 4x ,Prchal 4x ,Šedivec 4x ,Müller 3x ,Flaška Š. 2x ,Kurka 2x ,Vojtíšek 2x, Flaška V. 1x ,Smetana D. 1x ,

Přihrávka na gol:

Dušek 4x ,Šedivec 3x ,Krulišová 2x ,Kurka 2x ,Müller 2x ,Prchal 2x ,Flaška V. 1x ,Vojtíšek 1x ,

Vyjádření k jednotlivým zápasům

Sázava: Spravedlivý bod, i když ještě minutu před koncem jsme vedli. Pochvala pro celý tým, a to jsme nebyli kompletní.(1:1)

Rataje nad Sázavou: Nedá se moc hodnotit, jelikož soupeř přijel jenom v pěti lidech. My jsme i přes výhru hráli špatně a každý hrál sám na sebe.(11:1)Za hosty dal gol Prchal který druhý poločas hrál za ně.

Kaňk: I přes posilu jednoho hráče z A týmu jsme nehráli vůbec dobře, zase jsme hráli sami na sebe a ne týmově.(8:4)

Uhlířské Janovice: Měli jsme posilu, a to dokonce z ligy – Vaňka, ale zase naší laxností a přístupem k utkání jsme vůbec neměli šanci a jenom jsme si utržili ostudu (utkání skončilo 10:0).

Záboří nad Labem: Jelikož přípravka hrála svůj turnaj, měli jsme málo hráčů , proto jsme měli čtyři hráče z A týmu. První poločas byl z naší strany špatný, každý z B týmu a podle toho to vypadalo. Ve druhé půli došlo ke zlepšení a mohli jsme i vyhrát. Jinak hodnocení špatné.Pochvalu zaslouží za druhý poločas hráč Zelenka.(1:2)

Malešov: Z tohoto zápasu byly obavy, jelikož už čtyři zápasy jsme odehráli velmi špatně, ale nakonec i přes prohru musím hodnotit výkon zatím na podzim nejlepší. Kluci začali bojovat a i ta fotbalovost byla vidět. A to soupeř přivezl i hráče z ligy, zatímco my jsme hráli bez posil.(1:5)

Nové Dvory: Sice výhra, ale výkon zase mdlý.Měli jsme tři z A týmu(6:0)

Vrdy: V tomto zápase i přes prohru kluci odvedli velmi dobrý výkon. V prvním poločase jsme dokonce soupeře bojovností předčili. Za tento zápas chválím celé mužstvo, ale zvláštní pochvala patří Sobíškovi a Kosprdovi.(0:5)

Bílé Podolí: Díky nemocem jsme jeli jenom s torzem mužstva, kdy nám vypomohla i hráčka A týmu mladší přípravky. Její sestra Věra Krulišová dala všechny branky.Hodnocení dobré.(4:1)

Výhled na jaro: Na jaře, pokud se chceme umístit do pátého místa, musíme přidat ve všem –

jak v bojovnosti, fotbalovosti, tak hlavně musíme chtít hrát fotbal!!! Ale máme na to, což bylo vidět i v některých zápasech. Od jara přejde starší přípravka A do mladších žáků B a budeme hrát jenom za mladší žáky B – MOS a možná i okresní pohár. Za nás bude hrát okres mladší přípravka A.