Záboří n. L.           Kutná Hora B          2:1 (2:0)

Sestava: Antoš - Vojtíšek, Flaška V., Smetana D. - Krulišová, Müller, Dušek - Kůrka

Flaška Š., Zelenka, Pekov.

Gol: Krulišová 1x.

Soupeř první poločas bojoval, běhal a měl Mikše, kterého jsme nedokázali ubránit. K tomu měli brankáře. My jsme byli bez chuti, bojovnosti a bez fotbalového umu. Takže můžeme být rádi jenom za 2 góly!

Do druhého poločasu jsme nastoupili s větší chutí, běhali, bojovali. Hráče Mikše jsme ubránili, ale to proměnování šancí. Nakonec se prosadila Věrka Krulišová. Další šance jsme už neproměnili a tak výsledek zůstal 2:1.

Kluci by se měli nad sebou zamyslet, s takovým přístupem něco sotva dokáží! Aspoň bojovnost, chtít hrát fotbal a ne jenom, že jsem na hřišti. Hrát fotbal umí, to dokázali ve 2. poločase. Na okresní ůrovni máme na to hrát v popředí tabulky.