Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mladší žáci

Vítejte na stránkách mladších žáků Sparty Kutná Hora!


Plán na 38. kalendářní týden

Datum Čas Událost Místo Poznámka
út 18.9. 2018 18.30 Mistr. utkání (SK Český Brod) Sparta A
st 19.9.2018 9.30 Ondrášovka Cup Vysoké Mýto ročník 2007
čt 20.9.2018 17:30 trénink Sparta A+B
ne 23.9. 2018 11.10 Mistr. utkání (SK Union Čelákovice) Čelákovice A
ne 23.9. 2018 10.30 Mistr. utkání (Chotusice) Chotusice B

Nominace na úterní Mistr. utkání ml.ž. A: Blumentál A., Trzaskalik D., Rybář J., Balvín P., Knížek J., Pospíšil M., Šťastný O., Bouma O., Polívka L., Hladiš M., Bruner T. 

Sraz: 17.30 na Spartě 

Nominace na středeční Ondrášovku ve Vysokém Mýtě: Lokaj O., Trzaskalik D., Balvín P., Knížek J., Pospíšil M., Šťastný O., Bouma O., Polívka L., Bruner T., Urbánek L., Klement Š., Hladiš M., Petr O.

Sraz: 7.00 na Spartě    Doprava: autobus

Nominace na nedělní Mistr. utkání ml.ž. B:

Sraz: 


Placení členských příspěvků druhé pololetí 2018!

​​Od nového roku se změnila výše členských příspěvků na 1000 kč za půl roku. Jestliže působí v našem klubu dvě děti zaplatíte 1500 kč.

Uhraďte prosím na bank.účet spolku:107-3590130297/0100, variabilní symbol je rodné číslo dítěte, do poznámky k platbě uvěďte prosím jméno dítěte.        


Soupiska mladších žáků U12

Blumentál A., Lokaj O., Luňák Z., Trzaskalik D., Pavlík M., Urbánek L., Judytka M., Rybář J., Balvín P., Knížek J., Pospíšil M., Šťastný O., Bouma O., Polívka L., Hladiš M., Bruner T., Klement Š., Piskač V., Luňák J., Blahník Š. 

 


Plán zápasů (průběžně aktualizováno)
Datum Čas Událost Místo Poznámka
út 18.9. 2018 18.30 Mistr. utkání (SK Český Brod) Sparta A
ne 23.9. 2018 11.10 Mistr. utkání (SK Union Čelákovice) Čelákovice A
ne 23.9. 2018 10.30 Mistr. utkání (Chotusice) Chotusice B
so 29.9. 2018 11.55 Mistr. utkání (FK Brandýs- Boleslav) Sparta A
ne 30.9. 2018 10.30 Mistr. utkání (Červené Janovice) Sparta B
so 6.10. 2018 11.10 Mistr. utkání (FK PŠOVKA Mělník) Mělník A
ne 7.10. 2018 13.30 Mistr. utkání (Malín) Malín B
so 13.10. 2018 11.55 Mistr. utkání (AFK Pečky) Sparta A
ne 14.10. 2018 10.30 Mistr. utkání (Suchdol) Sparta B
ne 21.10. 2018 10.00 Mistr. utkání (Ledeč n/S) Ledeč n/S B
so 27.10. 2018 11.55 Mistr. utkání (SK Zeleneč) Sparta A
ne 28.10. 2018 10.30 Mistr. utkání (Vrdy) Sparta B
ne 4.11. 2018 16.10 Mistr. utkání (FC Mělník) Mělník A
ne 4.11. 2018 13.00 Mistr. utkání (Golčův Jeníkov) Sparta B
so 10.11. 2018 11.10 Mistr. utkání (SK Zeleneč)  Zeleneč A
so 17.11. 2018 11.55 Mistr. utkání (FC Mělník) Sparta A

 


 

 

Rubriky

Sezona 2018/2019

Příspěvků: 1

Sezona 2017/2018

Příspěvků: 18

Sezona 2016/2017

Příspěvků: 21